Bitki bazlı hazır yenilebilir omlet yakında sofralarımızda

23 Eylül 2022

Uğraş Kaynarca – Veteriner Hekim

Et alternatifleri Pazar eğilimleri Piyasalar ve politika

Zero Egg, yemeye hazır ilk bitki bazlı çırpılmış ‘yumurta’yı sunar

Gıda teknolojisi girişimi şirketi olan Zero Egg, yakında yenilikçi bir ürünü piyasaya süreceğini duyurdu: Zero Egg Scoopable Scramble – dünyanın ilk yemeye hazır dondurulmuş bitki bazlı omlet.

Zero Egg, en son teknolojiyi kullanarak, sıradan bir yumurta ile aynı tada ve dokuya sahip donmuş çırpılmış yumurta geliştirdi. Bu yenilikçi ürün, hazır gıda endüstrisinde oyunun kurallarını değiştirecek şekilde hazırlandı ve bitki bazlı yumurtaları ana akıma sunmayı her zamankinden daha kolay hale getirdi.

Liron Nimrodi, “Müşterilerimiz, kullanımı kolay, son derece besleyici ve lezzetli, bitki bazlı yumurta çözümleri arıyor.”

Zero Egg CEO’su ve kurucu ortağı Liron Nimrodi, “Müşterilerimiz, kullanımı kolay, son derece besleyici ve lezzetli, bitki bazlı yumurta çözümleri arıyor” dedi. “İlk günden beri onlarla ilgileniyoruz, onları dinliyoruz; karşılaştıkları zorlukları, benzeri görülmemiş işgücü kıtlığı, tedarik zinciri kesintileri ve artmış üretim maliyetleri.”

Nimrodi, “Lezzetli ve besleyici bitki bazlı yumurta yemekleri sunmayı ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı her zamankinden daha kolay hale getirmek için Zero Egg Scoopable Scramble’ı yarattık,” diye ekledi. “Aslında, New York City genelinde beş lokasyondaki müşterilerimizden biri olan The Grey Dog, menülerine Zero Egg’i eklediklerinden beri inanılmaz bir başarı elde etti. Tüm lokasyonlarımı arasında Grey Dog’un bitki bazlı Zero Egg Kahvaltı Burrito’su, klasik yumurta ürünlerinin de olduğu menüler arasında en çok satan 3. kahvaltılık ürün oldu.

Zero Egg Scoopable Scramble, DOT Foods aracılığıyla Amerika Birleşik Devletleri’ndeki gıda hizmeti operatörleri ve gıda üreticilerinin kullanımına sunulacak. 

Keyifli okumalar dileriz.

Kaynak: The Poultry Site

Turkish Poultry Net e-Dergi serilerini okumak isterseniz,

Print Friendly, PDF & Email
Follow by Email
Facebook
Twitter
YouTube
LinkedIn
Instagram